IT_UKIO_PRIEZIURA

IT ŪKIO PRIEŽIŪRA

Pasirinkus mus nebereikės rūpintis serveriu ar jo būkle, sistemų saugumu, programinės įrangos atnaujinimu, aukštu pasiekiamumu ar kitais aspektais. Prižiūrėdami sistemas, mes pasirūpiname jų pradiniu diegimu, tobulinimu, bei proaktyviu valdymu, taip užkirsdami kelią bet kokiems incidentams.

Prodest  paslauga „IT ūkio priežiūra“ – tai IT sistemų, kompiuterinės ir programinės įrangos priežiūra, administravimas. Kvalifikuotų IT profesionalų  kasdienis darbas, kuris padės užtikrinti efektyvų, saugų ir nenutrūkstamą įmonės informacinių sistemų darbą.

Prodest – išorinis Jūsų įmonės IT skyrius, kuris bus atsakingas už visą IT infrastruktūrą, jos veiklą, sutrikimų šalinimą per maksimaliai trumpą laiką.

 

Nauda Jūsų įmonei

– tai yra pigiau ir saugiau, negu turėti savo IT specialistą

Jūsų įmonės informacinė sistema nebus priklausoma nuo vieno žmogaus, nuo jo ligų ir atostogų. Vienas specialistas retai gali būti visų galų meistras ir vienodai gerai žinoti visas reikalingas IT sritis.

– tai yra racionaliau, negu priežiūra, kurią atlieka savas darbuotojas, kuris nėra IT specialistas

Dažnai nedidelėse įmonėse IT ūkį prižiūri darbuotojas, turintis kitas pareigas – vadybininkas, pardavėjas ir pan. Taip įmonės vadovas tarsi sutaupo, bet tvarkydamas IT ūkį toks darbuotojas apleidžia savo tiesiogines pareigas, be to iš jo sunku reikalauti atsakomybės, nes jis nėra specialistas.

– tai yra operatyviau, negu priežiūra, kurią užsisakote įvykus gedimui ir mokate pagal faktą

Sutartis įpareigoja prižiūrinčią įmonę per numatytą laiką pašalinti iškilusią problemą. Kai IT ūkis pastoviai prižiūrimas, gedimas greičiausiai net neįvyks, nes bus pašalintas preventyviai, o ne tada, kai bus pridaręs daug žalos.

Kodėl Prodest?

Artumas prie kliento. Klientui priskiriamas konkretus atsakingas IT specialistas, kuris veikia tarsi įmonės vidaus darbuotojas. Jis puikiai žino įmonės IT ūkio specifiką ir pažįsta įmonės darbuotojus.

Specialistų kvalifikacija ir patirtis. Įmonėje dirba sertifikuoti Microsoft, VMware, ITIL, IT specialistai. Darbuotojų patirtis 8 – 10 metų.

Ypač lankstus darbo grafikas. Sudėtingus, planinius darbus, atliekame po darbo valandų, sumažindami riziką iki minimumo.

Pasiruošę pradėti dirbti kartu?

Maloniai konsultuojame visais iškilusiais klausimais. Patarsime ir pasiūlysime optimaliausią spredimą būtent Jums.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų telefono numeris (būtina)

Užklausa: