Daugiau nei 10 metų IT  rinkoje dirbanti profesonalų komanda. Padėsime jums išspręsti, visas problemas susijusias su IT infrastruktūra. Dirbkime kartu!

Kontaktai

+370-689-27-946

Microsoft Office 365 – unikali platforma, kuri leis mobiliai ir produktyviai dirbti įmonės darbuotojams bei garantuos saugų darbą. Tai kaštus taupanti, debesyje patalpinta platforma, kuri užtikrins:

// O365

Microsoft Office 365 privalumai

Mokate už tai ką naudojate. O365 taikomas prenumeratos modelis. Pasirinksite prenumeratos planą atitinkantį jūsų verslo poreikius ir bet kada galiėsite keisti arba atsisakyti. 

 

O365 viena licencija, jums suteiks galimybę sudiegti programinę įrangą, net į 5 skirtingus įrenginius. Todėl savo resursus galėsite pasiekti iš įvairių įrenginių. Kaip pvz.: darbo kompiuteris, mobilusis telefonas, planšetinis kompiuteris ir t.t.

O365 apima visą programinę įrangą, kuri jums gali būti reikalinga darbui nuotoliniu būdu, projektų valdymui, nuotolinių video konferencijų organizavimui.

O365 užtikrina naujausią programinės įrangos versiją. Tai yra didelis pranašumas, jūs visada turėsite, naujausius, saugiausius darbo įrankius. 

Kiekvienam licencijuotam vartotojui, O365 suteikia 1TB debesies saugyklos „OneDrive”. Savo duomenis saugiais kanalais galėsite  pasiekti iš bet kurio pasaulio krašto.

Mūsų specialistai, jums padės visais klausimais, susijusiais su O365.

Susisiekite

Išanalizuosime Jūsų poreikį ir pateiksime Jums tinkamiausią Microsoft Office 365 planą.

Kontaktai